Barion Pixel
  • Ügyfélszolgálat: +36 20 808 9009

Szilikonos, hibrid és anál síkosítók

A szilikonalapú síkosítók használata hasonló a vízalapúakéhoz, de sokkal tovább megtartják a síkosságot, nem száradnak ki olyan gyorsan. Vízállóak, ezért azoknak ajánlott, akik a vízi élvezeteket részesítik előnyben. Anális szeretkezés során a síkosító használata kötelező, mivel az ánusz nem képes az önnedvesedésre. Az anális szex kezdőinek ajánlott a következő javaslatokat betartani: Síkosító használata | Fokozatos lassú behatolás | Tágítás során kisméretű izgató vagy tágító használata | Anális aktus esetén érdemes az ánuszt és a péniszt (vagy segédeszközt) is bekenni a síkosítóval.

 
  • Vágyaim.hu tipp

    Milyen síkosítót válasszak?

    Most megválaszoljuk kérdésidet a síkosító fajtákkal és azok használatával kapcsolatban.

  •  
  • Rendezés:

Just Glide

Just Glide anál síkosító (200ml)

Értékelés: 5 (20)

  • Raktáron

  2.590 Ft
Just Glide

Just Glide anál síkosító (50ml)

Értékelés: 5 (13)

  • Raktáron

  1.490 Ft
Just Glide

Just Glide anál síkosító (1000ml)

Értékelés: 5 (4)

  • Raktáron

  8.990 Ft
Just Glide

Just Glide síkosító szett (3x50ml)

Értékelés: 5 (5)

  • Raktáron

  3.890 Ft
Just Glide

Just Glide Performance - hybrid síkosító (50ml)

Légy az első, értékeld!

  • Raktáron

  2.290 Ft
%
FAQ

FAQ - Bűn-e az…? anális síkosító (50ml)

Értékelés: 5 (1)

  • Raktáron

2.590 Ft-19% 2.096 Ft
Just Glide

Just Glide Premium Anal - tápláló anál síkosító (50ml)

Légy az első, értékeld!

  • Utolsó 1 db raktáron

  2.490 Ft
  • Miért érdemes szilikonbázisú síkosítót vásárolni?

     

    Ha már picit is képbe kerültél a síkosítók fajtáival, akkor két dologra biztos rájöttél: rengeteg fajta síkosító létezik, lépten-nyomon hangsúlyozzák, hogy az óvszerekhez és a szexjátékokhoz csak azokkal kompatibilis síkosítót válassz, és ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél vízbázisú készítményt

     

    Hát jó, de ha mindig a vízbázisút kéne használni, akkor mégis mi értelme van a szilikonos verzióknak? Először is, a szilikonos síkosító nagyon kellemes, selymes állaggal rendelkezik, ami sokkal élethűbb érzést nyújt a vízalapú társainál, ráadásul a hatása is hosszabban érezhető. Arról nem is beszélve, hogy a víz kevésbé oldja, így a fürdőszobai játékoknál is nagyobb hasznát veszed.

     

    De akkor hol a bökkenő? Természetesen van hátrány, de mint minden vásárlásnál, érdemes a pro és kontra érveket egymás mellé tenni, és eloszlatni a tévhiteket. Össze is szedtük hát a négy legnagyobb tévhitet és gyakori kérdést a szilikonos síkosítókat illetően.

     

    1. tévhit: A szilikonos síkosító tönkreteszi a szexuális segédeszközöket és játékokat

     

    Mint sok tévhitnek, ennek is megvan az alapja, ráadásul ez az állítás elég sok igazságot tartalmaz. Ám nem szabad ilyen általános kijelentést tenni! A szilikonbázisú készítmények tényleg tönkre tehetnek sok játékszert és óvszert, de nem mindegyiket! Az ugyanis, hogy melyikkel lépnek reakcióba, az adott eszköz összetételén is múlik! 

     

    Szexjátékszerek nem csak puha műanyagokból készülnek (mint például a PVC, a szilikon vagy a gumi), hanem keményebb anyagokból is. Az üvegből, fémből és egyéb keményebb anyagból előállított játékokat bátran használhatod szilikonos síkosítóval, de ha biztosra akarsz menni, válaszd a hibrid összetevőjű készítményeket.

     

    2. tévhit: A szilikonos síkosító irritálja a bőrt

     

    Míg az első pontnak meglehetősen sok alapja van, ennek annál kevesebb! A szilikonos síkosítók ugyanis hipoallergén készítmények, tehát szinte senkinél, még az érzékeny bőrűeknél sem okoznak irritációt vagy allergiás reakciót. Ráadásul a vízalapú anyagokkal szemben a szilikonos készítmények selymessége még a bőrt is hidratálja!

     

    Ha mégis attól tartanál, hogy bántja majd a bőrödet, első alkalommal rendelj kisebb kiszerelést, és az első használat előtt próbáld ki a kézfejeden egy nagyon kis mennyiséggel.

     

    3. tévhit: A szilikonos síkosító maszatol

     

    Bár a szilikonos síkosítók valóban kevésbé oldódnak vízben, ezáltal a ruhából, lepedőből nehezebb lehet az eltávolításuk, szerencsére rendelkeznek olyan tulajdonságokkal is, amiknek köszönhetően mégsem okoznak akkora tisztasági problémákat, mint elsőre hinnénk.

     

    A legfontosabb ilyen tulajdonságuk épp a viszkozitásukban rejlik, aminek köszönhetően kevésbé csöpögnek le, mint a vízbázisú társaik. Így ezek a síkosító fajták sokkal valószínűbben maradnak azon a test- illetve bőrfelületen, ahol eredetileg is használni szerettük volna őket, és nem kell annyira attól tartanunk, hogy nem kívánatos helyeken is felbukkannak a cseppjeik. 

     

     

    Ráadásul mivel a szilikonbázisú síkosítók hatása tovább tart, nem kell újra és újra megszakítani az együttléteket, hogy a flakonért nyúljunk, amivel még tovább csökkentjük a maszatolás esélyét. 

     

    4. tévhit: A szilikonos síkosítók túl drágák

     

    Ha nem vagyunk járatosak a síkosítók világában, és nem tudjuk, egyik-másik termék milyen tulajdonságokkal rendelkezik, valóban azt láthatjuk, hogy ezek a termékek valamiért drágábbak a vízbázisú alternatívákhoz képest. 

     

    Ám pont az imént is említett tartósságuk miatt ár-érték arányban sokszor jobban járunk, ha ezeket választjuk. Kevesebb mennyiséggel hosszabb ideig gazdálkodhatunk, így összesítve már anyagilag is jobban jövünk ki, ha egy szilikonbázisú síkosító mellett tesszük le a voksunkat. 

Vár a Vágyaim Klub!

Exkluzív akciók, hírek, újdonságok első kézből! Lépj be ingyenes VIP klubunkba, és mi 1 500 forintos kuponnal ajándékozunk meg!

Lépj be a Vágyaim Klubba!

Keresés