Cotoxo Dolphin, extra erős rezgésű, újratölthető G-pont vibrátor, pezsdítő, pirosas színben!
Egyszerű, letisztult formavezetésű, maximálisan bőrbarát anyagok felhasználásával készülő vibrátor, újratölthető akkumulátorral.
Merev vázon, teljesen sima felszínnel, bársonyos tapintással, íves formával, hangsúlyos fejjel, melynek köszönhetően ideális a G-pont masszírozására.
Nagy teljesítményű, de viszonylag csendes motorral rendelkezik. A vibráció egyszerűen, gombnyomással vezérelhető 8+3 különböző ritmusban.
Tulajdonságok:
-letisztult dizájn
-íves, hajlított forma
-hangsúlyos fej
-erős motor
-maximális zajkibocsátás: 50dB
-8+3 rezgésmód
-G-pont stimuláció
-orvosi minőségű, bőrbarát anyag
-újratölthető, Lithium-Polymer-es akkumulátor (600mAh)
-mérsékelten vízálló (erős vízsugár ellen legalább 3 percig védett)
-könnyen tisztítható
-teljes hossz: 19cm
-behelyezhető hossz: 15,5cm
-átmérő: 2,3-3,5cm
-tömeg: 128g
-pirosas szín
Anyaga: ABS, orvosi minőségű Szilikon (EU-rendeletnek megfelelő, phthalát-mentes).
A csomag a töltéshez szükséges USB-kábelt tartalmazza.
TIPP: A termékhez kizárólag vízbázisú síkosító használata javasolt.
A terméken van egy kis DC felirat egy kis perforált körrel, oda kell bedugni a töltő csatlakozót.
Használati útmutató letöltése (PDF)
A férfi és női szexjátékoknál minden esetben érdemes a megfelelő síkosításról is gondoskodni, ehhez itt találjátok meg a legjobb termékeket. Ne feledkezzetek meg a szükséges higiéniáról sem, javasoljuk, hogy a szexjátékokat kifejezetten az ezekre tervezett tisztítószerekkel tisztítsátok, illetve tartsátok karban.
Rendelj 21.999Ft felett és a szállítási költséget átvállaljuk! Profin lezárt jelöletlen dobozba csomagolunk és diszkréten szállítunk. Minden motoros termékünkre 1 év jótállást biztosítunk!
A(z) Cotoxo Dolphin - akkus G-pont vibrátor (piros) termék ára 24.990 Ft.
Mi 30 napos elállási jogot biztosítunk Neked! Részletek a Vásárlási feltételek-ben.
Anyag |
Szilikon |
Elemes termék? |
Nem |
Funkció |
rezgés |
Készlet |
Nincs raktáron |
Márka |
Cotoxo |
Szín |
piros |
Teljes hossz (cm) |
19 |
Erika
2022. 10. 17.
igazolt vásárlás
Super!
Cicca
2022. 03. 24.
Nagyon elégedett vagyok vele, nagyon jó az anyaga és a vibrációs programok rajta. Az egyetlen hátránya, hogy a mérete egy kicsit nagy.
Dóra
2021. 04. 19.
igazolt vásárlás
Egy hasonló kisebb vibrátor után szereztem be, és nem csalódtam. Szuper az anyaga, pont jó a keménysége és elképesztő a vibrálás hatása.
Puszedli
2021. 01. 27.
igazolt vásárlás
Az itt lévő vélemények alapján esett rá a választásom. Az alap koncepció hibátlan, csak nekem sajnos a méret abszolút nem megfelelő, túl nagy.
Ágnes T.
2020. 10. 16.
igazolt vásárlás
Nagyon finom kis jószág. Imádom a formáját, a fokozatait és csiklóizgatónak is kiváló, sőt én főleg arra használom. De ha máshová is beengedem, ott is brutál orgazmusokat okoz. A partnerem is imád vele boldoggá tenni :) csak ajánlani tudom, akár kezdőlépésként is, nekem ő volt az első ;)
Jasmine
2020. 08. 11.
igazolt vásárlás
Ár/érték arányban kiváló, bár ez az első megvásárolt segédeszközöm, így csak a webshopban kapható más termékekek tudásával és árával tudtam összehasonlítani, gyakorlatban nem. Igényes csomagolás, finom tapintás, jó anyaghasználat, még az illata is kellemes, nem pedig taszító gumiszagú. Tölthető akku, jár hozzá kis tasak is, én a töltő csatlakozásánál tűvel szúrtam ki a szilikont, hogy kisebb eséllyel szivárogjon be a víz tisztításnál. Számomra nem túl hangos, pont jó a mérete, ergonómiailag jól van kialakítva, illetve a 3 fokozatot és a programokat sem éreztem túl intenzívnek, szerintem ez mind megfelelő.
Andras B.
2020. 02. 21.
igazolt vásárlás
Első jatékszerem.
Igényes dobozban, tartó táskával. Jó kialakítású, finom tapintású.
Nagyon tetszett az összes fokozata. Talán kicsit erős és hangos a motor.
Összeségében tetszett
Richárd
2019. 06. 16.
Nagyon jó kis szerkezet.
Ellenőrzött vélemény az arukereso.hu-ról!
2019. 03. 28.
Nagyon szép a kialakítása, a színe. Olyan nyálcsorgató ☺
Olyan gyönyört nyújt, besírsz!
Nekem kicsit vastag, de teljesen elégedett vagyok vele
Ellenőrzött vélemény az arukereso.hu-ról!
2019. 01. 13.
A vasarloi velemenyek, a kialakitas, az akkus hasznalat es az ar miatt dontottem mellette.
Ez az elso jatekszerunk igy nincs osszehasonlitasi alapom. Az hogy akkumulatoros az mindenkeppen hasznos mert nagyon eros rezgesprogramokkal 'dolgozik': ) igy az elem nagyon hamar lemerulne. Nagyon konnyen tisztithato is. Tetszetos a kulseje, kellemes a tapintasa, szerintem a hangerejevel nincs gond. Ami kellemes meglepetes volt, hogy a huvelyben ha picit valtoztattam a dolesszogen kellemesen ingerelte az analis reszt belulrol.
Sztem tul intenziv. Egy-ket enyhebb fokozat van csak de azok ritmusa kozott nincs sok kulonbseg. Ugyanezeket a programokat kisebb intenzitassal is jo volna kiprobalni. Nekem talan pont ezert nem valtotta be a hozza fuzott remenyeimet, de meg probalkozni fogunk vele: )
Leila
2018. 12. 13.
Mindenképp tölthető eszközt szerettem volna, így ez jó benne. Nekem egy picit hangos.
Hvsz
2018. 11. 21.
Iszonyatosan jo! :) én csak ajánlani tudom.
Hvsz
2018. 11. 21.
Iszonyatosan jo! :) én csak ajánlani tudom.
Aphrodité
2018. 08. 29.
Van hozzá kis bársony zsákocska, ne rendeljetek külön ☺
Aphrodité
2018. 08. 29.
Nekem kicsit nagy, de fenomenális orgazmusokat szerez ☺
Timba
2018. 06. 22.
Kialalkítása, anyaga szuper, lágy tapintása már izgató ,mérete elég ahoz,hogy tökéletes orgazmust elérje aki használja ,nem a méret a lényeg :) ! A rezgő programok jók, könnyen kikapcsolható ,ahogy átváltja a rezgéseket,de talán meg lehet szokni. Nagy orgazmust értünk el a segítégével. Ajánlom mindenkinek,aki felakarja "pörgetni az eggyütlétet a párjával !
Krisztián - Life.hu
2018. 05. 09.
"A Cotoxo Dolphin jött, látott és győzött. Nem arról van szó, hogy ne lenne nála jobb G-pont vibrátor, mert van, de ha valaki nem szeretne egy kisebb vagyont költeni segédeszközre, ugyanakkor elvár egy általánosan korrekt minőségi szintet, ezzel az eszközzel nem nyúlhat mellé."
Link: http://www.life.hu/intim/20170831-cotoxo-dolphin-g-pont-vibrator-teszt.html
Hmm
2018. 04. 23.
igazolt vásárlás
Feleségemnek rendeltem meglepetésként, több más termékkel együtt. :) Ezzel kezdtük a "teszt"-et. Kialalkítása, anyaga szuper, mérete nagyon jó, tökéletesen megfelel neki. A rezgő programokat végigpróbáltuk, számára kissé erősek ezért rezgés nélkül szokta használni, azóta már többször is. Nagyon felpezsdítette és izgalmassá tette az együttlétet, hatalmas orgazmusai voltak. A hajlítása és hossza számára pont megfelelő, nem sok és nem is kevés, eléri vele "AZT" amire kitalálták, imádja. :) Minden hölgynek ajánljuk, ha kívácsi az új dimenziókra. :)
Mammamia
2018. 02. 14.
Az anyaga, a formája és a programok nagyon jók. Fontos volt, hogy akkus legyen, így mindig újratölthető. Viszont a kapcsolója nagyon érzékeny, így, ha váltani szeretnék a programok között, akkor sokszor nem vált, hanem kikapcsol, és kapcsolhatom be újra és lépegethetek előre megint egyesével. Megoldás lenne, ha külön kapcsolóval lehetne ki-bekapcsolni és külön kapcsolóval váltani a programok között.
Huncut pár
2017. 10. 25.
igazolt vásárlás
Ajánljuk minden hölgynek illetve pároknak!!! Főbb cél volt, hogy akkus kényeztető legyen és ne legyen olyan drága viszont azért minőségibbet szerettünk volna. Ez az! Tapintása, funkciói mindene nagyon kellemes és eléggé élvezetes, halknak nem mondanánk de ügyesen használva ez is orvosolható ;) Összességében nagyon jó választás volt!
xyz
2017. 09. 21.
Új színt hozott a házasságunkba, ami kezdett ellaposodni. Köszönjük.