Garantáljuk a legjobb termékeket és a teljes diszkréciót!
Megbízható webáruház
Az Árukereső.hu Megbízható Boltként tart minket számon. A vásárlóink 98%-a maximálisan elégedett velünk. 18x Ország Boltja és 2x Az év honlapja díjazottak vagyunk.
Semleges feladó nevében postázunk, nem árulkodó csomagolásban, 100% diszkrécióval. Bankkártyás fizetés esetén a termék és az üzlet neve nem látszik, csak a tranzakció száma.
Akár 1 napon belül, már holnap átveheted rendelésed. 21.999 Ft felett pedig ingyen házhoz visszük. Több mint 100.000 sikeres rendelés van már mögöttünk.
Különleges kialakítású csiklóizgató és csiklóvibrátor egyben, mely apró szívó impulzusokkal és vibrációval együttesen ingerli, bombázza a csiklót!
Miért jó?
15 ÉV GYÁRTÓI GARANCIA!
Könnyű kivitelezésű kényeztető
Kézbe simuló kialakítással
Bőrbarát anyag - érzékenyeknek, allergiára hajlamosaknak is ideális
A szívó impulzusok 11 különböző módban vezérelhetőek.
A fej levehető, így egyszerűen tisztán tartható és cserélhető
Beépített akkumulátor - nem kell vesződni az elemekkel
Erre figyelj:
a termékek síkosításához kizárólag vízbázisú síkosító használata javasolt
minden használat előtt és után alaposan tisztítsd, fertőtlenítsd
Vezérlés: A kis kerek gomb hosszabb lenyomásával kapcsolható be- és ki a rezgés, rövid lenyomásával váltogathatunk a rezgésmódok között. A babapiskótaszerű gomb felső részének hosszabb lenyomva tartásával indítható el és kapcsolható le a szívóimpulzus. Az erősség egyszeri lenyomásával fokozható, az alsó rész lenyomásával pedig csökkenthető a impulzuserősség.
Tisztítási javaslat: Kímélő szappanos, langyos vízzel alaposan át kell mosni, majd leöblíteni és hagyni megszáradni. Ajánlott: Speciális tisztítószer használata (06302500000) - külön rendelhető.
A férfi és női szexjátékoknál minden esetben érdemes a megfelelő síkosításról is gondoskodni, ehhez itt találjátok meg a legjobb termékeket. Ne feledkezzetek meg a szükséges higiéniáról sem, javasoljuk, hogy a szexjátékokat kifejezetten az ezekre tervezett tisztítószerekkel tisztítsátok, illetve tartsátok karban.
Rendelj 21.999Ft felett és a szállítási költséget átvállaljuk! Profin lezárt jelöletlen dobozba csomagolunk és diszkréten szállítunk. Minden motoros termékünkre 1 év jótállást biztosítunk!
A(z) Satisfyer Pro 2+ - akkus csiklóizgató vibrátor - barna termék ára 24.990 Ft.
Mi 30 napos elállási jogot biztosítunk Neked! Részletek a Vásárlási feltételek-ben.
Örömszerzés csupán szavakkal? Nekünk bejön! Írd meg őszintén terméktapasztalataidat, és mi 5.000 Ft-os kupont adunk ajándékba, melyet egy 25.000 Ft-os vásárlás felett tudsz felhasználni!
Legjobb termék. Első szerzemèny , de egy ideig nem is nézek màsik után
Norbert
2023. 01. 26.
Páromnak vettem, még soha nem használt ilyet, eléggé megtetszett neki :D
Margit T.
2023. 01. 24.
Eleinte haboztam, hogy megvegyem mert már megvan a másik satisfyer vibrátor, de érezhetően nagy a különbség a kettő között és cseppet sem bántam meg. Az egyetlen hátránya az, hogy kicsit hangosabb, de amúgy abszolút tudom ajánlani.
Barbie
2022. 08. 03.
Nagyjából 1 perc kell az orgazmushoz. Elképesztően jó.
Nikolett
2022. 04. 28.
igazolt vásárlás
Paul Sz.
2021. 10. 19.
igazolt vásárlás
A Satisfyer Pro 2 next generation összességében megéri, élvezet és ár arányában is teljesen jó.
Érdemes megvenni hozzá a kiegészítő pótfej készletet, hogy mindenkinek megfelelően simuljon a maximális élvezet érdekében.
Fontos, hogy mindig jól fel legyen töltve a legjobb teljesítményhez. Az első néhány fokozat nem túl intenzív érzés, de hangulattól függően 5-ös fokozattól felfelé nagyon klassz tud lenni. A vibrálás funkció kiegészíti a működését és változatossá teszi. Órákig lehet vele játszani, de garantált a múlti orgazmus.
Egy pasi
2021. 08. 01.
igazolt vásárlás
Gyerekek! 20 másodperc.
Ennyit bír alatta a párom.
Fantasztikus élményt nyújt neki. Úgy sikít mint amikor a farkad beletörlöd a függönybe
Eszty
2021. 07. 18.
Fantasztikus termék. Nem hittem volna hogy ennyire jó lesz. Egyetlen bajom vele hogy túl hamar el lehet tőle élvezni. Nekem a négyes fokozat a legjobb.
Anna
2021. 05. 07.
igazolt vásárlás
Sokat gondolkodtam, hogy bevállaljam-e de végül megvettem és nem csalódtam benne. Tényleg tök jó érzés csak kicsit zavaró, hogy hangos.
Velvet Teszt
2021. 04. 21.
"egy csiklóizgató és csiklóvibrátor, apró szívóimpulzusokkal és vibrációval együttesen ingerel. „Kézbe véve kifejezetten kényelmes a vastagsága, tökéletesen át lehet markolni és nem kell félni, hogy kiesik az ember kezéből, amikor a hangulat a tetőfokára hág”
Ajánlom a készüléket, barátnőmnek nagyon tetszett.
Könnyen tisztítható és tölthető.
Egyetlen negatívum, hogy kissé hangos a működése.
Viktor P.
2021. 02. 06.
A párom csiklója túl erzékeny, nagyon finoma lehet csak játszadozni vele. Nagyon sokáig tartott, mire kitapasztaltam a tutti játékokat. A vibrátorokkal is csak nagyon óvatosan lehet izgatni.
Aztán több helyen olvastam a léghullámos csikló izgatókról, gondoltam kipróbáljuk, megrendeltem a terméket, hozzá síkosítót. Mivel ez közvetlenül nem éeintkezik a csiklóval, a siker 100%-os. Olyan orgazmusokat él át a párom ezzel a csiklóizgatóval, hogy ilyeneket nem láttam még. A 11 fokozatból kb. a felénél jibban fel sem gerjesztettük. Minden nőnek csak ajánlani tudom, brutál jó!
István O.
2020. 03. 24.
igazolt vásárlás
Tényleg hatásos, kellemes élményt nyújt, változatosabbá teszi az eggyüttléteket.
Ajándék Barátnőmnek
2019. 09. 04.
Kicsit hangosabb mint amire számítottunk, annyira nem tetszett neki. Igazából olyan mint egy masszázs wand, nagy különbséget nem találtunk. Viszont egyszerű tölteni.
ajándék
2019. 06. 18.
Szuper termék!
Ajánlom a csajoknak:))))))))))
Tesztelő E.
2019. 02. 21.
Várva várt csomagunk tökéletes időzítéssel, valentin napra futott be hozzánk a megígért diszkrét, felismerhetetlen csomagolásba. A csomagból kibontva azonnal kellemes meglepetés ért bennünket. A színe elegánsan nőies, a formája pedig erősen formabontó a hagyományos csiklóizgatókhoz képest. Kézbe véve kifejezetten kényelmes a vastagsága, tökéletesen át lehet markolni és nem kell félni, hogy kiesik az ember kezéből, amikor a hangulat a tetőfokára hág. A vibrátoron kívül a dobozba egy rövid használati utasítás (magyar nyelvű nem volt benne) és egy töltő kábel foglalt helyet. A töltésről csak a kábel gondoskodott, de az első kézbe akadó mobiltöltő feje tökéletesen alkalmas a használatra, de számítógépről is ugyan így feltölthető. Kifejezetten impozáns a mágneses töltő. Nem kell keresgetni a lyukat és valószínűleg a vízállóságát is elősegíti a kis csodagépnek. Alapos szemügyre vételezés után töltőre tettük és várva vártuk az estét, hogy a gyerekek elaludjanak, és kezdetét vehesse a valentin nap érzéki része.
A vibrátor kb. 2 óra alatt töltődött fel teljesen és azt kell mondani, hogy a párosunk női tagját is feltöltötte becsülettel. Mivel vibrátoros csiklóizgató már képezte a hálószaba részét, ezért első körben a rezgő funkció nélkül, csak a léghullámos funkciót használva történt meg az első találkozás csiklómmal. Úgy döntöttünk, hogy a sok pozitív előrejelzés hatására, keményen próbára téve, mindenféle előjáték és kedvcsinálás nélkül, némi síkosító felvitele után azonnal, a közepébe csapunk a dolgoknak. A léghullámos funkcióban az első két fokozat nagy változást nem hozott az izgatás mezejére, ezért ezen a két fokozaton gyorsan átlendültünk. A satisfyer a párom kezébe volt, ő diktálta a tempót. A harmadik fokozat, azonnal kéjes sóhajokat csalt a csöndes hálószoba. Párom nem hezitált újabb fokozatot kapcsolt a játékszeren, ez pedig azt eredményezte, hogy puncimhoz érintéstől számított kevesebb, mint egy perc alatt párnák közé szorítkozva, hangos sikolyokkal és égbe emelt remegő lábakkal éltem át azt a csodát, amit az satisfyer okozta orgazmus hozott.
Nem adtunk sok időt a pihenésre, ahogy pulzusom abba a tartományba ért, ahol nagyobb az esélye az életbe maradásnak, párom nem tétlenkedett azonnal visszanyomta puncimhoz a csodagépet. Most viszont a rezgő funkcióval fűszerezte meg a hangulatot. A rezgő funkcióról az derült ki számomra, hogy kedves próbálkozás volt a gyártótól, hogy minden egy vibrátorba akart belerakni, de ez közel semmilyen eredményt nem hozott. A kialakítása sehogy se engedi, hogy a csiklómhoz úgy érjen hozzá, hogy a rezgésből bármit átadhasson nekem, ezért egyik rezgő funkcióját se tudtuk hatékonyan kihasználni. Ráadásul rezgő funkcióba sokkal hangosabb is, ami megtörve a léghullámos funkció kellemes kattogását, már-már zavaró volt, tudva, hogy a szomszéd szobába alvó gyerekek bármilyen felesleges neszre megtörhetik a valentin napi élvezetet. Kikapcsolva a rezgést, maradva a léghullámoknál, párom nem kegyelmezve sem nekem, sem a puncimnak, nagyobb fokozatra kapcsolt. Nekem az ötödik fokozat után, furcsa érzéseket okozott. A rezgés, mely eddig csak a puncimat rezegtette kéjes gyönyörökbe, most átáramlott a lábaimon egészen bokámig. Nagy panaszra nincs ok, mert így is két újabb sikolyokkal teli orgazmust hozott, de nem tudtam eldönteni, hogy jó vagy rossz-e az az élmény, amit a lábaimba éreztem ilyenkor.
Összegezve nekem a 3. és 4. fokozat léghullámai hozták meg azt az érzést, amire valóban vágytam a satisfyertől. Rövid valentin nap címet kapott a cikk, mert kb. 5 perc leforgása alatt sikerült négy eszméletlen orgazmust kihoznia belőlem, de ezek után már teljesen le is fárasztott így többre már inkább én nem voltam képes, mint az új játékszerünk. A rezgő funkciót közel feleslegesnek ítéltem meg, csak az akksi időt csökkenti. Magányos estékre eszméletlen, közös estékre pedig a tökéletesnél egy kicsivel több, de csak előjátékra. Nekem a teljességhez kell az is, hogy a hüvelyem is kitöltésre kerüljön, de amit egy csiklóizgató megtehet, azt a satisfyer kamatostul hozza.
Örömszerzés csupán szavakkal? Nekünk bejön! Írd meg őszintén terméktapasztalataidat, és mi 5.000 Ft-os kupont adunk ajándékba, 25.000 Ft-os vásárlás felett!
Zsófia Sz.
2023. 04. 16.
igazolt vásárlás
Legjobb termék. Első szerzemèny , de egy ideig nem is nézek màsik után
Norbert
2023. 01. 26.
Páromnak vettem, még soha nem használt ilyet, eléggé megtetszett neki :D
Margit T.
2023. 01. 24.
Eleinte haboztam, hogy megvegyem mert már megvan a másik satisfyer vibrátor, de érezhetően nagy a különbség a kettő között és cseppet sem bántam meg. Az egyetlen hátránya az, hogy kicsit hangosabb, de amúgy abszolút tudom ajánlani.
Barbie
2022. 08. 03.
Nagyjából 1 perc kell az orgazmushoz. Elképesztően jó.
Nikolett
2022. 04. 28.
igazolt vásárlás
Paul Sz.
2021. 10. 19.
igazolt vásárlás
A Satisfyer Pro 2 next generation összességében megéri, élvezet és ár arányában is teljesen jó.
Érdemes megvenni hozzá a kiegészítő pótfej készletet, hogy mindenkinek megfelelően simuljon a maximális élvezet érdekében.
Fontos, hogy mindig jól fel legyen töltve a legjobb teljesítményhez. Az első néhány fokozat nem túl intenzív érzés, de hangulattól függően 5-ös fokozattól felfelé nagyon klassz tud lenni. A vibrálás funkció kiegészíti a működését és változatossá teszi. Órákig lehet vele játszani, de garantált a múlti orgazmus.
Egy pasi
2021. 08. 01.
igazolt vásárlás
Gyerekek! 20 másodperc.
Ennyit bír alatta a párom.
Fantasztikus élményt nyújt neki. Úgy sikít mint amikor a farkad beletörlöd a függönybe
Eszty
2021. 07. 18.
Fantasztikus termék. Nem hittem volna hogy ennyire jó lesz. Egyetlen bajom vele hogy túl hamar el lehet tőle élvezni. Nekem a négyes fokozat a legjobb.
Anna
2021. 05. 07.
igazolt vásárlás
Sokat gondolkodtam, hogy bevállaljam-e de végül megvettem és nem csalódtam benne. Tényleg tök jó érzés csak kicsit zavaró, hogy hangos.
Velvet Teszt
2021. 04. 21.
"egy csiklóizgató és csiklóvibrátor, apró szívóimpulzusokkal és vibrációval együttesen ingerel. „Kézbe véve kifejezetten kényelmes a vastagsága, tökéletesen át lehet markolni és nem kell félni, hogy kiesik az ember kezéből, amikor a hangulat a tetőfokára hág”
link: https://velvet.hu/elet/2020/12/17/on_sem_tudja_milyen_vibratort_vegyen_nagy_hirtelen/
BBB
2021. 04. 15.
Ajánlom a készüléket, barátnőmnek nagyon tetszett.
Könnyen tisztítható és tölthető.
Egyetlen negatívum, hogy kissé hangos a működése.
Viktor P.
2021. 02. 06.
A párom csiklója túl erzékeny, nagyon finoma lehet csak játszadozni vele. Nagyon sokáig tartott, mire kitapasztaltam a tutti játékokat. A vibrátorokkal is csak nagyon óvatosan lehet izgatni.
Aztán több helyen olvastam a léghullámos csikló izgatókról, gondoltam kipróbáljuk, megrendeltem a terméket, hozzá síkosítót. Mivel ez közvetlenül nem éeintkezik a csiklóval, a siker 100%-os. Olyan orgazmusokat él át a párom ezzel a csiklóizgatóval, hogy ilyeneket nem láttam még. A 11 fokozatból kb. a felénél jibban fel sem gerjesztettük. Minden nőnek csak ajánlani tudom, brutál jó!
István O.
2020. 03. 24.
igazolt vásárlás
Tényleg hatásos, kellemes élményt nyújt, változatosabbá teszi az eggyüttléteket.
Ajándék Barátnőmnek
2019. 09. 04.
Kicsit hangosabb mint amire számítottunk, annyira nem tetszett neki. Igazából olyan mint egy masszázs wand, nagy különbséget nem találtunk. Viszont egyszerű tölteni.
ajándék
2019. 06. 18.
Szuper termék!
Ajánlom a csajoknak:))))))))))
Tesztelő E.
2019. 02. 21.
Várva várt csomagunk tökéletes időzítéssel, valentin napra futott be hozzánk a megígért diszkrét, felismerhetetlen csomagolásba. A csomagból kibontva azonnal kellemes meglepetés ért bennünket. A színe elegánsan nőies, a formája pedig erősen formabontó a hagyományos csiklóizgatókhoz képest. Kézbe véve kifejezetten kényelmes a vastagsága, tökéletesen át lehet markolni és nem kell félni, hogy kiesik az ember kezéből, amikor a hangulat a tetőfokára hág. A vibrátoron kívül a dobozba egy rövid használati utasítás (magyar nyelvű nem volt benne) és egy töltő kábel foglalt helyet. A töltésről csak a kábel gondoskodott, de az első kézbe akadó mobiltöltő feje tökéletesen alkalmas a használatra, de számítógépről is ugyan így feltölthető. Kifejezetten impozáns a mágneses töltő. Nem kell keresgetni a lyukat és valószínűleg a vízállóságát is elősegíti a kis csodagépnek. Alapos szemügyre vételezés után töltőre tettük és várva vártuk az estét, hogy a gyerekek elaludjanak, és kezdetét vehesse a valentin nap érzéki része.
A vibrátor kb. 2 óra alatt töltődött fel teljesen és azt kell mondani, hogy a párosunk női tagját is feltöltötte becsülettel. Mivel vibrátoros csiklóizgató már képezte a hálószaba részét, ezért első körben a rezgő funkció nélkül, csak a léghullámos funkciót használva történt meg az első találkozás csiklómmal. Úgy döntöttünk, hogy a sok pozitív előrejelzés hatására, keményen próbára téve, mindenféle előjáték és kedvcsinálás nélkül, némi síkosító felvitele után azonnal, a közepébe csapunk a dolgoknak. A léghullámos funkcióban az első két fokozat nagy változást nem hozott az izgatás mezejére, ezért ezen a két fokozaton gyorsan átlendültünk. A satisfyer a párom kezébe volt, ő diktálta a tempót. A harmadik fokozat, azonnal kéjes sóhajokat csalt a csöndes hálószoba. Párom nem hezitált újabb fokozatot kapcsolt a játékszeren, ez pedig azt eredményezte, hogy puncimhoz érintéstől számított kevesebb, mint egy perc alatt párnák közé szorítkozva, hangos sikolyokkal és égbe emelt remegő lábakkal éltem át azt a csodát, amit az satisfyer okozta orgazmus hozott.
Nem adtunk sok időt a pihenésre, ahogy pulzusom abba a tartományba ért, ahol nagyobb az esélye az életbe maradásnak, párom nem tétlenkedett azonnal visszanyomta puncimhoz a csodagépet. Most viszont a rezgő funkcióval fűszerezte meg a hangulatot. A rezgő funkcióról az derült ki számomra, hogy kedves próbálkozás volt a gyártótól, hogy minden egy vibrátorba akart belerakni, de ez közel semmilyen eredményt nem hozott. A kialakítása sehogy se engedi, hogy a csiklómhoz úgy érjen hozzá, hogy a rezgésből bármit átadhasson nekem, ezért egyik rezgő funkcióját se tudtuk hatékonyan kihasználni. Ráadásul rezgő funkcióba sokkal hangosabb is, ami megtörve a léghullámos funkció kellemes kattogását, már-már zavaró volt, tudva, hogy a szomszéd szobába alvó gyerekek bármilyen felesleges neszre megtörhetik a valentin napi élvezetet. Kikapcsolva a rezgést, maradva a léghullámoknál, párom nem kegyelmezve sem nekem, sem a puncimnak, nagyobb fokozatra kapcsolt. Nekem az ötödik fokozat után, furcsa érzéseket okozott. A rezgés, mely eddig csak a puncimat rezegtette kéjes gyönyörökbe, most átáramlott a lábaimon egészen bokámig. Nagy panaszra nincs ok, mert így is két újabb sikolyokkal teli orgazmust hozott, de nem tudtam eldönteni, hogy jó vagy rossz-e az az élmény, amit a lábaimba éreztem ilyenkor.
Összegezve nekem a 3. és 4. fokozat léghullámai hozták meg azt az érzést, amire valóban vágytam a satisfyertől. Rövid valentin nap címet kapott a cikk, mert kb. 5 perc leforgása alatt sikerült négy eszméletlen orgazmust kihoznia belőlem, de ezek után már teljesen le is fárasztott így többre már inkább én nem voltam képes, mint az új játékszerünk. A rezgő funkciót közel feleslegesnek ítéltem meg, csak az akksi időt csökkenti. Magányos estékre eszméletlen, közös estékre pedig a tökéletesnél egy kicsivel több, de csak előjátékra. Nekem a teljességhez kell az is, hogy a hüvelyem is kitöltésre kerüljön, de amit egy csiklóizgató megtehet, azt a satisfyer kamatostul hozza.