Javida - 4in1 G-pont és csikló izgató vibrátor (szeder)
Leírás
Miért jó?
- 4 az 1-ben stimuláció: Egyetlen vibrátorban élvezheted a lökő mozgást, G-pont pulzációt, klitorisz vibrációt és melegítő funkciót – a maximális gyönyörért.
- Szinkron vagy egyedi használat: A három motor külön vezérelhető, így kombinálhatod őket hangulatod szerint.
- Erőteljes, mégis csendes motorok: A 3 motor halk, de intenzív stimulációt biztosít – diszkrét élvezetekhez is tökéletes.
- Szeméremcsonttól a mélypontig: A 7 sebességű lökő mozgás mélyre hatol, míg a G-pontba 5 féle pulzáló lüktetés hoz újat, és a 10 vibrációs mód a csiklón koronázza meg az élményt.
- Melegítő funkció: Gyorsan felmelegszik testhőmérsékletre, ezzel is fokozva a valósághű, kényelmes használatot.
- Kényelmes kialakítás: Ergonomikus, rugalmas formája könnyen követi a test vonalait és kéz nélkül is használható.
- Bőrbarát anyag: Bársonyos tapintású, puha szilikon biztosítja a gyengéd, mégis intenzív érzetet.
- Használat előtt és után alapos tisztítás szükséges langyos vízzel és semleges szappannal vagy szexjáték tisztítóval.
- Csak vízbázisú síkosítót használj a szilikon felület tartósságának megőrzéséhez.
- Kapcsold be a kiválasztott funkciót (lökés, pulzálás, vibrálás vagy melegítés), és helyezd be a vibrátort kényelmesen a hüvelybe.
- A nyuszis kar gondoskodik a csikló folyamatos stimulálásáról, miközben a tengely lök és pulzál.
- A készülék megfelelő pozícióban akár kéz nélkül is használható.
- Gombnyomással váltható funkciók: 7 sebességű lökő mozgás, 5 G-pont pulzálás, 10 vibrációs mód a klitoriszkarban.
- A funkciók egymástól függetlenül kapcsolhatók be és kombinálhatók.
- USB töltőkábellel újratölthető (a csomag tartalmazza).
- 1 darab Javida 4 funkciós rabbit vibrátor
- 1 darab USB töltőkábel
- Anyag: szilikon, ABS
- Szín: lila
- Teljes hossz: 24 cm
- Behelyezhető hossz: 13,5 cm
- Átmérő: 2,7 – 3,6 cm
- Súly: 282 g
- Funkciók: 7 lökő sebesség, 5 pulzáló mód, 10 vibrációs program, melegítő funkció
Kímélő szappanos, langyos vízzel alaposan át kell mosni, majd leöblíteni és hagyni megszáradni. Ajánlott: speciális tisztítószer használata (06302500000) – külön rendelhető.
Használati útmutató letöltése (PDF)
Rendelj 22.999 Ft felett és a szállítási költséget átvállaljuk! Profin lezárt jelöletlen dobozba csomagolunk és DISZKRÉTEN szállítunk. Minden motoros termékünkre 2 év jótállást biztosítunk!
A(z) Javida - 4in1 G-pont és csikló izgató vibrátor (szeder) termék ára 34.990 Ft.
30 napos pénzvisszafizetési garanciát biztosítunk, regisztrált vásárlóknak 45 napot és számukra ingyenes termékvisszaküldési lehetőséget! Részletek a Vásárlási feltételek-ben.
A férfi és női szexjátékoknál minden esetben érdemes a megfelelő síkosításról is gondoskodni, ehhez itt találjátok meg a legjobb termékeket. Ne feledkezzetek meg a szükséges higiéniáról sem, javasoljuk, hogy a szexjátékokat kifejezetten az ezekre tervezett tisztítószerekkel tisztítsátok, illetve tartsátok karban.
A Vágyaim.hu szexshop rengeteg edukációs tartalommal segíti a vásárlóit a megfelelő vásárlói döntés meghozatalában, a termékek felhasználását illetően, valamint szexedukációhoz, szexuális wellnes-hez kapcsolódó témákban. Irány a Vágyaim Magazin!
Hírekért, újdonságokért, kedvezményért iratkozz fel hírlevelünkre!
Mondd el véleményed és megháláljuk!
Örömszerzés csupán szavakkal? Nekünk bejön! Írd meg őszintén (akár név nélkül) terméktapasztalataidat, és mi 5.000 Ft-os kupont adunk ajándékba, melyet egy 25.000 Ft-os vásárlás felett tudsz felhasználni!
Értékelés írásához bejelentkezés szükséges!